Her kadının hayali olan gelinlikler, evlilik merasimine uygun olarak tül, dantel, organze, saten, ipek ve şifon gibi fantezi kumaşlardan hazırlanan çeşitli model ve süslemelerle özellikler kazandırılmıştır. Bu yüzden gelinlik dikimi, ciddi bir işçilik gerektiren profesyonel bir tasarım ister. Özen ister, zarafet ister, fedakarlık ister...Bursa'daki genel merkezimizde tasarım ve dikim atölyemiz ile size istediğiniz hizmeti veriyoruz. Her detayını, her tasarımını elle yapıyoruz. Sıkı ve yüksek kalite standartlarımızı korumak için üretim zincirindeki her adımı kendimiz kontrol ediyoruz. Her tasarımı kendi stüdyomuzda tasarlıyor, düzenliyor, kesip biçiyor ve size sunuyoruz. Ardından merkez ofisimizden paketleyip dünyaya teslim ediyoruz.
 

Kumaşlarımız, yüksek standartları olan yerli üretim fabrikalarındandır. Danteller ise en iyi Fransız ışıltılı ipliklerle elde edilmiş, en yüksek kalitededir. Bu size hem yumuşak hem de göz alıcı bir his verir ki gerçekte yakından gördüğünüzde daha da güzel olduklarını fark edeceksiniz. Koleksiyonlarımızı toptan satış fiyatıyla satıyoruz. Sadece web sitemiz ve Showroom üzerinden satış yapıyoruz. Tüm dünyadaki gelinlere, gelinlik alışverişinin eski moda ve hantal yöntemine hızlı, kolay ve güzel bir alternatif sunmaktan gurur duyuyoruz.
 

Gelinlik koleksiyonumuz çok rahat, neredeyse tüm ürünlerimiz boyutlandırma, rahat giyme özelliklerine sahiptir. MCB Koleksiyonlarını inceleyin, ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Güzellik ve ihtişam, oldukça kişisel ve oldukça şık. Bir gelinlikte ne hayal ederseniz gerçekleştireceğiz. Bize ulaşın, hayalinizi bizimle paylaşın. MEDİHA CAMBAZ'ın muhteşem gelinlerinden biri olun!