BİR TASARIMIN ÜRETİMİ NE KADAR SÜRER / GELİNLİK SİPARİŞİMİ NE ZAMAN VERMELİYİM? 

Hem minimum zaman diliminde hem de uzun zaman diliminde gelinler ile çalışıyoruz.Tüm gelinlerimizin mümkün olan en kısa sürede sipariş vermelerini öneririz, böylece kumaş/dantel stoklarının dağıtımına başlayabiliriz. Düğününüzün tarihine göre bir üretim ve teslimat süresi belirliyoruz. Daha fazla yardım için bizimle iletişime geçin; sizinle konuşabiliriz. info@medihacambaz.com
 

TASARIMDA DEĞİŞİKLİK YAPILIYOR MU?

Üretim taleplerimizden dolayı, ölçüler, kuyruk uzunluğu vs. dışında tasarımlarımızı özelleştiremiyor veya değiştiremiyoruz. Sadece Mediha Cambaz Çekirge Showroom’da kişiye özel gelinlik çalışılıyor. Tasarım sürecimiz boyunca her bir tasarıma büyük bir düşünce ekliyoruz ve her bir tasarım için en iyi sonuç veren işleme karar veriyoruz. Bu sepeble tasarımdaki büyük değişiklikleri önermiyoruz.

DÜĞÜN GÜNÜNDEN ÖNCE KİLO KAYBETMEYİ HEDEFLİYORUM ŞİMDİ SİPARİŞ VERECEĞİM BU DOĞRU OLUR MU?

Özel günlerinden önce biraz kilo vermeyi uman bir sürü gelinimiz var, bu da hiç sorun değil. Bazı kumaşlarımızın güzel ve esnek olduğunu fark edeceksiniz, onun dışında tasarımlar arka kısmında özel bir gergiyle sıkılabiliyor, bu yüzden sık sık gelinler ağırlıkta bir boyut düşerse, orijinal bedenleri hala güzel duruyor. Değilse, biraz daha monte edilmesini istiyorsanız profesyonel bir terzi ile tadilatını yaptırmak çok kolaydır.
 
Düğün tarihinizden önce siparişinizi iyi ölçülerle verirseniz, elbisenizin üretimine geçmeden önce bedeninizi onaylayabiliriz. 
 

ELBİSEM MÜKEMMEL OLACAK MI?

Tüm elbiselerimiz, kumaşların ve üretimin teslimattan önce en yüksek standartta olmasını sağlamak için en son 3 aşamalı profesyonel bir kalite kontrolünden geçer. Ekibimiz yüksek nitelikli ve deneyimlidir ve Google ve diğer düğün platformlarında verilen yorum ve yıldız itibarımız için kendimizle gurur duyuyoruz.
 
Gelinlerimiz her zaman çok mutlu ve web sitemizde önceki gelinlerin resimlerinde birçok referans var.
 
Herhangi bir üretim hatası durumunda, elbette sizin için gelinliğinizi düzenleyebiliriz.
 

ADRESİME BİR ÖRNEK GÖNDEREBİLİR Mİ?

Numune gelinliklerimiz fotoğraf çekimleri, üretim ve showroom için kullanılıyor, bu nedenle bunları denemek için gönderemiyoruz. Bununla birlikte Tükiye Bursa Çekirge’de bulunan Showroomlarımızda bire bir randevular sunuyoruz. Ayrıca e-posta, telefon ve whatsapp yoluyla Styling yardımı sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen info@medihacambaz.com adresine e-posta gönderin.

İŞİNİZE GÜVENİLİR Mİ?

Şöhretimiz olağanüstü. Dünya çapındaki gelinlere satıyoruz ve en iyi ürün ve en eşsiz tasarımlarla en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Kullandığımı eşsiz dantel, kupon kumaşlar ve bazı streç kumaşlarla ekibimiz 30 yılı aşkın tasarım ve üst düzey imalat tecrübesine sahiptir. Ürünümüz o kadar uzmanlaşmıştır ki, bu kadar deneyime sahip bir ekip ancak bu sonuçları verebilir.

Web sitesinde bir çok soru ve bilgiyi ele almaya çalışıyoruz ve “Gelinlerimiz” bölümündeki güzel gelinlerimizin çoğunu görebilirsiniz.Ayrıca “Referanslar” bölümünü okuyabilirsiniz.Zihninizi rahatlatmak için görmek isteyebileceğiniz stüdyomuzun görsellerinide görebilirsiniz.Bir çok muhteşem referansa sahibiz. 
 

GELİNLİKLERİNİZ NEREDE ÜRETİLİYOR?

Güzel elbiselerimiz şirket içi tasarım ve terzi ekibimiz tarafından TÜRKİYE Bursa Çekirge’deki üretim stüdyomuzda el yapımı olarak üretiliyor. Enfes dantelerimiz Fransa ve İtalya’dan, kumaşlarımız yine Fransa ve Türkiye’den.

STOKLARINIZ VAR MI?

Her bir tasarımdan 1 adet Çekirge Showroom’da bulabilirsiniz. Deneyebilir, satın alabilirsiniz. Yalnızca randevulu çalışıyoruz. Kişisel ve seçkin tarzımızı korumayı tercih ediyoruz. Tüm Türkiye’deki gelinlerimiz doğrudan web sitemizden online olarak satın alınabilir veya BURSA çevre iller ve yurt dışı gelinlerimiz Çekirge Showroom’dan satın alabilir. Yurtdışı online satış için hazırlıklarımız başladı.

ÖZEL TASARIM GELİNLİK YAPIYOR MUSUNUZ?

Koleksiyonumuzun yüksek talep ve üretim sürelerinde olması nedeniyle internet sitesi üzerinden satışlarda özel tasarımlar yada tasarımda belirgin değişiklikler sunmuyoruz.Yalnızca Çekirge Showroom’da bu hizmet sunuluyor.
 

ÖLÇÜLERİMDE BAZI FARKLI BEDENLERDE OLURSA NE OLUR?

Bu hiç sorun değil. Deneyimli terzi ekibimiz gelinliğinizin değişen elbise ölçülerinize göre orijinal değişikliği yapabilir. Elbisenizi, ölçümlerinizin çoğunun isabet ettiği bedene göre sipariş etmeniz yeterli olacaktır.Detaylı ölçüleri sipariş notlarınıza belirtebilirsiniz.

ÖLÇÜLERİMİ NASIL ALABİLİRİM?

Bedeninizi ve ölçümlerinizi nasıl alacağınızı netleştirmek istiyorsanız, bunun belirlenmesine yardımcı olmak için bilgi menüsünden boyutlandırma ve değişiklikler çizelgelerine başvurabilirsiniz.

SİPARİŞ NASIL OLUŞTURULUR?

Her şey çok kolay, sadece gelinlik seçiminizi yapın ve siparişinizi web sitemiz aracılığıyla yapın ve tüm ölçümlerinizi notlar bölümüne girin. Ekibimiz, size yardımcı olmak için tüm gün çevrimiçi ve telefonda. Daha fazla bilgi için hakkımızda bölümümüzü ziyaret edin.