Siparişimi nasıl boyutlandırabilirim?

Tüm giysilerimiz Bursa Çekirge stüdyomuzda kıyafet bedeninize ve boyunuza göre hazırlanıyor. Dikim, kesim, ölçü, kısacası bir gelinliğin yapım aşamaları tek tek el emeği ile yapılıyor. Eğer bir randevu oluşturup, gelip ölçü vermek isterseniz, ölçümlerinizi size uyacak harika tasarımlara dönüştürüyoruz. Showroom'da her tarza uygun gelinlik olmakla beraber belkide gelinliklere dair yeni fikirler edinecek, bambaşka gelinlik modelleri denemek isteyeceksiniz.

Online sipariş verirken de mevcut elbise bedenlerinden 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; size uygun bedeni seçebilirsiniz. Kendinizi ölçerek ayrıca bilgi vermek isterseniz lütfen bu ölçümleri siparişinizin SİPARİŞ NOTLARI bölümüne yazın; verdiğiniz ölçüler doğrultusunda sizinle iletişimde kalarak bu şekilde online olarak da siparişinizi istediğiniz gibi hazırlamış olacağız. Şekil / beden oranlarınızın standartlara uymadığını düşünüyorsanız, lütfen endişelerinizi bizimle paylaşın. XL beden veya daha büyük bir ölçüm istiyorsanız, siparişinizi vermeden önce lütfen stilistimize e-posta ya da telefon ile ulaşın.

Sipariş verirken bilmem gerekenler nelerdir?

Siparişinizi verdiğinizde, sizden düğün tarihinizi ve teslimat / iletişim bilgilerinizi isteyecektir. Siparişinizin not bölümünde, ölçümlerinizi, omuzdan yere yüksekliği ve ayakkabı yüksekliğini bize vermeniz GEREKLİDİR. Aşağıdaki duruma göre ayakkabı ölçünüzü bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Yalınayak veya yassı 0-2cm için uygundur.
  • Küçük topuklu 8cm için uygundur
  • Normal topuk 10cm için uygundur
  • Yüksek topuklu ayakkabılar 13cm için uygundur.
  • Platform 15cm için uygundur.

Sonrasında değişikliğe ihtiyacım olursa?

İsterseniz showroomumuzda isterseniz kendi terzinizde istediğiniz eklemeleri ve çıkarmaları yaptırabilirsiniz. Sonrasında değişiklik yapıp yapmamak size bağlı bir durum. Bir çok farklı modeli bir arada bulabileceğiniz Showroomumuz size gelinlik adına her şeyi sunuyor. Ayrıca Mediha Cambaz e-ticaret gelinlik mağazamızdan güvenle sipariş verebileceğiniz tasarımlarımıza göz atın. Fiziğinize uygun gelinliği seçmekte zorlanıyorsanız blog sayfamızdaki 'Gelinlikler' adlı makaleyi okuyabilirsiniz.