GAMZE & FURKAN

Daha önce hiç biryere gelinlik bakmadım İnternet sitesinde tesadüfen gelinlik gördüm CAMBAZ imzalı ve bu dedim ve Eskişehir'den sırf o gelinlik için geldim. Muhterem hanımın Sıcak güleryüzü ve muhteşem ilgisi ile karşılaştık. Sabrı ve emeği için çok teşekkür ediyorum. Günümün kahramanı beni başka hiçbir gelinlikçiye muhtaç bırakmayan Sinem CAMBAZ'a ve mutluluğuma ortak olan "MEDİHA CAMBAZ AİLESİNE" teşekkürlerimi borç bilirim.

FULYA & ALİ

Ahh kendimi prenses gibi hissettiren, zevkle taşıdığım, kusursuz gelinliğim.. Kalitesi ve tarzı o kadar muhteşemdi ki her gören nerden aldığımı sordu. Kesinlikle ama kesinlikle düğünümüzdeki en güzel detaylardan biriydi. Tekrar tekrar teşekkür ederim, siz muhteşemsiniz!

NESRİN & ZİYA

Hayallerimin de üstünde bir gelinlikti benimki. Mediha Cambaz ekibine sonsuz teşekkürler. En mutlu günüme daha da mutluluk kattınız. İyi ki varsınız.

BETÜL US

Evden çıkış elbisesi, gelinlik ve after parti elbisemi özel olarak diktirdim. Hiçbir gelinlikçiye gitmeden direkt olarak İstanbul'dan Bursa'ya gittim. Herhangi bir tanıdığımın referansı da yoktu ama içimdeki sesi dinledim. İyi ki de öyle yapmışım. Özge hanımın güzel çizimiyle elbiseleri ve gelinliği tasarladık. Kumaşlarımı kendim seçtim. Ölçülerim alındı. İlk provaya gittiğimde hepsi üstüme cuk oturdu. Ben 43 kilo zayıf biri olduğum için bu bana göre imkansız bir şeydi. Şaşırdım ve o an iyi ki dedim. Hepsi çok kaliteli çok rahat en önemlisi ise tam hayal ettiğim gibiydi. Bir işi severek yapmak bence en önemlisi. İşi severek yapan güler yüzlü bir ekip sayesinde prenses gibi bir gelin oldum. Herkese çok teşekkür ederim. İyi ki Mediha Cambaz gelini oldum. 

NURSENA ŞEN

Hayalimi süsleyen bir marka, kapıdan içeri girdiğiniz an büyüleniyorsunuz. Mükemmel bir ekibe sahip. Ben çok kararsız bir insanım tek giydiğim gelinlikte karar verebilmem mucizeydi her detayı olağanüstü bir işçilikte , bende yeri ve anlamı çok ama çok büyük oldu herşey için ilginiz için sonsuz minnettarım.

ZEYNEP & ALİ

Muhteşem gelinliğimin mimarları üstelik 1 hafta da olmaz denileni yaptılar. Güler yüzlü, anlayışlı bir o kadar da ilgililer güvenin, pişman olmazsınız kesinlikle!

ŞEYMA & MEHMET

Çok çalışkan güler yüzlü bir ekip ve Mediha hanım da çok ilgili resmen 1 ay içinde gelinliğimi yetiştirdiler. Kesinlikle herkese öneriyorum.

ASLIHAN ÜNAL

Başka bir yere bakmanıza gerek kalmadan kafanızdaki her modeli kusursuz bir şekilde tasarlıyorlar. Kafanızda bir model yoksada en güzelini bulacağınıza eminim. Güleryüz ve ilgilenme gerçekten harika. Bütün ekip çok mütevazi ve tecrübeli. En güzel günümüzü stressiz bir şekilde güzelleştirdiğiniz için teşekkürler.

ELİF & UMUT

Hayallerimin de ötesinde gelinliğe sizinle ulaştım. Modelleriniz kumaşlar çok çok güzel. İlgiliniz alakanız çok güzeldi özellikle Sinem Hanım’a yardımları için çok teşekkür ediyorum.

DİYAR AKIN

Herkese tavsiye ederim, Almanya’dan Bursa’ya gelinlik almak icin geldik, 1 hafta gecmeden gelinliğimi aldım ve çok mutluyum. Teşekkür ederim.

KÜBRA & ALİ

Gelinlik konusunda farklı tasarımlarıyla her zaman dikkat çeken Mediha Cambaz gelini olduğum için çok mutluyum. Tüm samimiyetiyle, tatlı tavırları ve sonsuz ilgisiyle Sinem hanıma çok çoookkk teşekkür ederim.

PINAR AYDOS

Gelinlik bakmaya ilk başladığım ve son kararımı verdiğim gelinlik mağazasıdır, çünkü sonrasında çok mağazaya baksam da aradığım modeli hatta daha güzelini ilk seferde Mediha Cambaz'da buldum ve tek provada mükemmel işçilik! Her şey için teşekkürler Mediha Cambaz ailesi, mükemmel tasarımınız ve içinde kendimi içinde çoook iyi hissettiğim bu gelinlik için :)

SUDE & MEHMET

En güzel gelinimin en özel günü için ilgi alakanız çok güzeldi abla tavsiyesi ile iyi ki gelmişiz çok memnun ve mutlu ayrılıyoruz ekibin her üyesi ayrı ayrı çok samimi ilgilendi teşekkür ederiz

ASLI & RAMAZAN

İlk girdiğim mağazada ilk giydiğim gelinliği aldım.. ve orası tabiki Mediha Cambazdı. Mediha hanım, Özge Hanım ve Fatoş hanım bire bir ilgili ve alakalı davrandılar. Harika bir gelinliğe sahip oldum...Herkesin gittiğinde aynı duygu ve düşünceleri hissedeceğine şüphem yok..Sevgilerimle

ALİYE & MURAT

Bir Mediha Cambaz gelini olarak kardeşimi de getirdim ilgi alaka samimiyet her zaman olduğu gibi bugün de çok güzeldi. 'Mutlu gelin tabloları' mükemmel devam ediyor iyi ki varsınız iyi ki.. Sinem hanım özellikle bizi kırmadı aile gibi davranıldı. Muhterem hanım ve Sibel hanım hem benim gelinliğim konusunda çok ilgiliydiler hem de kardeşimin gelinliğin de gözlerimde mutluluk yaşları ile burdan ayrılmak çok güzeldi. Merve hanıma da teşekkür ediyorum kocaman kocaman iyi ki bu ekibe çokça teşekkürü borç bilirim iç rahatlığı ile gelin.

LEYNUR MUTLU

Tek kelime ile mükemmel! Tüm Mediha Cambaz ailesine çok teşekkür ederim, iyi ki yollarımız kesişmiş. Hem kına elbisem, hem de gelinliğim harikaydı Gelinlik için seçeceğiniz tek adres: Mediha Cambaz, net. İlk günden son güne kadar her şeyinizle titizlikle ilgileniyorlar, özellikle Sibel Hanım’a pozitif ve tatlı enerjisi için çok teşekkür ederim.

ELA KAYNAK

Mediha Cambaz ailesi ile yollarımız sosyal medya üzerinden kesişti iyi ki de kesişmiş. Gelinliği görür görmez işte benim gelinliğim demiştim ve sırf onun için Çanakkale'den Bursa'ya gittim. Bütün ekibin ilgisi davranışları harikaydı kendinizi gerçekten özel hissediyorsunuz. Aynı gün içinde sipariş oluşturup döndüm. Ve bir daha gittiğimde gelinliğimi deneyip son provayı yapıp aynı gün içinde teslim aldım. Gelinliğimi her giydiğimde her fotoğraflara baktığımda iyi ki diyorum iyi ki sizi tercih etmişim. Düğününüzde kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız Mediha Cambaz'a uğramadan karar vermeyin. Bütün Mediha Cambaz ailesine çok teşekkür ederim.

NAZLI & SEMİH

Özellikle Özge Hanım'ın ilgisi, güler yüzlülüğü çok güzeldi. Ürün kalitesine göre fiyatı da uygun. Biz memnun kaldık, arkadaşlarımıza da tavsiye ettik.

GİZEM & MUSTAFA

Çok memnun kalarak ayrıldım hayalimdeki gelinliği buldum diyebilirim.. Özellikle benimle ilgilenen stil danışmanı merve yaşar hanıma çok çok teşekkür ederim inanılmaz tatlı ve güler yüzlü biriydi


GİZEM & MEHMET

İlk izlenimleri oldukça iyi; çok enerjik bir ekipleri var ve showroomları çok güzel, oldukça fazla seçenek var ve isteklerinize hemen cevap verebiliyorlar. Dilediğiniz değişimleri anında uyguluyor ve önerileriyle daha da güzelleştiriyorlar. Beğendiğim modellerin üzerine istediğim değişiklikleri en güzel şekilde yaptılar ve sonunda dileyebileceğimden çok daha güzel bir gelinliğim oldu. Herkes gördükleri en farklı ve kaliteli gelinlik olduğunu söyledi, gerçekten de tül ve işleme kalitesi muazzamdı. Daha güzelini hayal bile edemiyorum, bence gelinlikle ilgili en önemli şey de bu; düğünün üzerinden geçen vakte rağmen keşke şöyle olsaydı dediğim hiçbir detay olmadı.

Ayrıca fiyat olarak da kalitesine ve işçiliğine göre inanılmaz uygun ve provalar için randevu konusunda da oldukça yardımcılar, şehir dışında yaşadığımdan gün ve saatle ilgili ellerinden gelen tüm kolaylıkları gösterdiler.

Tekrar tekrar teşekkürler!! Rüya gibi gelinlikler için Mediha Cambaz harika bir adres!

MELİS & ANIL

Güleryüzlü Çalışanları Ve Kaliteli Tasarımlarıyla Herkese Tavsiye Edebileceğim Mükemmel Bir Mekan :)

SİNEM & İBRAHİM

Her şey çok güzel ilgi Alaka Gelinliğimin Son Haline Bayıldım Zaten Emeğinize Sağlık Her şey Çok Güzel!

FATMANUR & ANIL

Hayalimdeki Gelinliğe Sahip Oldum.her Provamda içim Rahat Ayrılmıştım.teslim Alırken Her Şey Harikaydı.Teşekkürler Her Şey için.

EBRU & GÖKHAN

Göstermiş Olduğunuz ilgi Sabır Ve Özenli Çalışmanızdan Dolayı Siz Ve Ekibinize Çok Teşekkür Ederim Gelinliğim Muhteşem Oldu Çok Teşekkürler...

GÖZDE & BULUT

Gelinliğim bir harika ve tam tam tam istediğim gibi oldu ellerinize sağlık ne kadar teşekkür etsem az çok ama çok teşekkür ederim sizinle tanıştığım içinde çok mutlu oldum güleryüzünüz, ,samimiyetiniz içinde yürekten teşekkür ediyorum... Emeğinize yüreğinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.

NURTEN & GANİ

Bu güzel tasarımı çok kısa sürede harika bir şekilde diken Mediha hanım, Özge hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

CANSU & ALTAY

Öncelikle her şey için çok teşekkür ederim. Bütün ilginiz ve benim gibi birine olan anlayışınız ve sabrınız için Anladım ki o gün en önemli şeylerden biri istediğiniz içinize sinen bir gelinlik giymek ve ben gerçekten sizin sayenizde bunu yaşadım hem istediğim gibi hem de çok rahat bir gelinlikti herkes bayıldı gelinliğime ama asıl ben hiç çıkarmak istemedim allahtan haftaya düğünümde bir daha giyeceğim.

Gerçekten çok teşekkür ederim yaptığınız işi en iyi şekilde yapıyorsunuz. Çok mutlu oldum ben sizi tanıdığıma ve anlıyorum ki bu konuda çok doğru bir seçim yapmışım. Bu konuda süpersiniz.

MELİKE & YILMAZ

Her genc kızın hayalidir gelinliğinin kusursuz olup icine sinmesi. İşte bu noktada bende bir kaç araştırma yaptıktan sonra Mediha Hanimin Bursa'da en iyilerinden olduğuna kanaat getirerek mağazasına eşimle birlikte gittim. İlk görüşmemizde güler yüzü ve tatlı diliyle bizi kendine bağlayan Mediha Hanım ve ekibi gerçekten gelinlik konusunda da titiz ve işini en güzel yapan ve sizin düşüncelerinize değer veren biri. Gelinliğim kafamda tasarladığım gibi oldu ve herkes tarafından çok beğenildi Farkı yaşamak ve görmek isteyen herkese Mediha hanımı öneriyorum.

SUHAN ÇAKMAK

Öncelikle kapıdan içeri girildiğinde güler yüz ve samimiyet sizi karşılıyor, el emeği birden çok model arasından size en uygun olanları ayırıp onların içinden de en güzel olanı çok güzel bir şekilde dikiyorlar, her soruda yardımcı olma ve düğün günü dahil destek alabilmek çok önemli, fiyat olarak da çok yardımcı oluyorlar, Sibel hanıma ayrıca teşekkür ederiz, her gelen müşteri ile aynı heyecan ve sahiplenme duygusu ile ilgileniyor, gittiğinizde bunu hissedeceksiniz, biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

GİZEM YILMAZ

Gelinliğim çoook ama çoooooook beğenildi. Benimkisi ilk görüşte aşktı bu gelinlik için.

HATİCE SÖNMEZAY

Kolay kolay olumlu yorum yapmak için girdiğim bi yer değil internet ama mediha cambaz ve ailesi olarak işinin ehlidirler gözünüz kapalı gidin ve kendinizi onların eline bırakın :) İçeri girdiğiniz andan itibaren size kendinizi prenses gibi hissettiriyorlar ve günün sonunda gelinliğinizin içinde tam anlamıyla prenses oluyorsunuz yurt dışında yaşadığım için provalarımı aksattım ve bir sürü aksilikten dolayı gelinliğimle ilgilenememiştim böyle olmasına rağmen gelinliğim tam istediğim gibi oldu her şey için sonsuz teşekkür ederim başta Özge hanım ve gelinlik seçerken tüm güleryüzü ile yardımcı olan Feyza hanıma her şey için çok tesekkürler çok memnun kaldım. Yeni gelinler ve gelin olacaklar kesinlikle adresiniz Mediha Cambaz olmalı:)

MELTEM ŞAHİN

Gerçekten işlerini mükemmel yapan nadir insanlardan. Şehir dışından sırf onların gelinliğini almaya gittim, harika gelinlikleri var. Güler yüzlü ve sıcakkanlılıklarından bahsetmiyorum bile. Harika

İREM KARADENİZ

Öncelikle, bu muhteşem gelinliğimi bana layık gördüğünüz için minnettarım. Mediha Cambaz ve ailesine gözüm kapalı güvenirim! Gelinliğimi internetten ilk beğendiğimde hemen randevu alıp gittim ve istediğim gelinliği deneyip işte bu! Dedim ve hemen aldım! Müthiş ilgili bir ekip, provalardan hazırlıklara herşey çok mükemmel geçti. İyi ki vardın Mediha Cambaz ailesi

BÜŞRA KESKİN

Standart abartılı gelinliklerden ziyade modern ve zarif gelinlikler tercih etmek isteyen tüm kadınların tercihi olması gereken bir yer. Gelinliğimi burdan alarak çok Doğru bir karar verdim. Mediha hanım, özge ve sinem hanım ve ilgilenen tüm personeller çok güler yüzlü ve işlerinde profesyoneller.

AYSU CELEBOĞLU

Gelinlik tercihi için ilk adresimdi ve beğenip karar verdiğim yerde burası oldu. İyi ki de öyle olmuş çok severek beğenerek giydim gelinliğimi ayrıca içinde de aşırı rahat hissetmem benim için ayrı sürpriz oldu Mediha Cambaz ailesine gönülden teşekkür ederim.

ELA YILMAZ

Gelinliğimi alırken iyiki dedim iyiki Mediha Cambaz ve iyiki sinem hanımın güler yüzü her şeye çözüm odaklılar olmaz kelimesi kendilerinde asla yok mutluluk odaklılar en özeli en güzeli için tek tercih.

CANAN ÖZYAĞCI

Gelinliğim çok güzel ve moderndi herkes bayıldı. Mediha cambaz ailesine çok teşekkür ederim daha ilk adım attığınız anda kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz çok güzel sıcak ve büyülü bir ortam. Çok teşekkürler.. 

RÜMEYSA KARAYEL

İyi ki bir Mediha Cambaz gelini olmuşum.. O kadar güzeldi ki muhteşem gelinliğin içinde hissettiklerim... Her şey için çok çok teşekkür ediyorum  Hakkını veren ve işini en iyi yapan kişiler olarak tekrar ellerinize sağlık. Bursa da gidilebilecek tek özenli,

kaliteli ve muhteşem gelinlikler için başka yere gitmeye gerek bile yok..

Sizlerle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum..

ELİF GÜLER

Dünyanın en tatlı en güzel ekibi olabilirsiniz, aklınızdakini söylemeniz yeter, kendimi süreç boyunca o kadar güvende hissettim ki bunu tarif etmem mümkün değil...iyi ki medih cambaz iyi ki sinem hanımmmmm...

AZİME KADER KARAMAN

Gelinliğimi teslim alırken hem mutluluk hem hüzün hissettim. Mutluluğum en özel günüme , en özenli ve güzel şekilde hazırlanmış olmamdı.

Hüznüm ise her provada daha bir heyecanlı geldiğim Mediha Cambaz Bridal Ailesine veda ediyor olmamdı. İyi ki Mediha Cambaz Bridal.

SEDA UÇAR

Öncelikle Cambaz Ailesine çok teşekkür ederim. Mağazadan içeri girdiğim andan itibaren sıcak ve güler yüzlerini hiç eksik etmediler. Gelinlik modelleri ise harika. Ben gelinliğimi aldım çok mutluyum ve mutluluğumu Mediha Cambaz ile taçlandırdığım için daha da mutluyum. Mutlaka tavsiye ediyorum. Mağazadan içeri bir kere girmeniz yeterli olacaktır. Cambaz Ailesine sevgilerle... İyi ki varsınız :)

KÜBRA GÜLTEKİN

Evlilik yolundaki stresli sürecimde işini özenle yapan, gelinliğin her aşamasıyla ilgilenen, güler yüzlü ve zarif tavırlarıyla her isteğimize karşılık veren Sinem Hanım ve Özge Hanım’la karşılaştığım için çok şanslıyım ☺️ Bu mükemmel sonuç için de çok teşekkür ederim.

GÜLBEYAZ KAFA

Mutlu günümüzde sihirli elerinizle yaptığınız gelinliğime hayranlıkla bakıyorum ve çok insanı hayran bıraktım sayenizde. Ayrıca 3 gün sürer dediniz 2 günde (prova dahil) hazırladınız. Hayalimdeki gelinliği istediğim şekilde detaylarına kadar uyguladığınız için ve gösterdiğiniz ilgi alaka icin ayrı yetten çok ama çok teşekkür ediyorum.

NAZAN DOSTÇA

Yurt dışından geldim, ilk adres Mediha Cambaz oldu. Virüsten dolayı sadece bir provam olmasına rağmen, gelinliğim hayallerimden de ötesi oldu. Gelinliğimi giymek için sabırsızlanıyorum..Bu süreçte en başından sonuna kadar o sıcaklığıyla benimle ilgilenen Sinem Cambaz’a çook teşekkür ediyorumm. Mediha Cambaz ailesi başarılarınız daim olsun inşallah.

DİLEK SERT

İşlerini aşkla yaptıklarını daha içeri girdiğiniz anda hissettiren bir ekip düşünün 10 yıldız olsa 10 yıldız hak ediyorlar. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Hayal etsem beni bu kadar yansıtan bir gelinlik olamazdı. Öncelikle Özge hanıma, Sinem hanıma ve tüm Mediha Cambaz ailesine tüm süreçte gösterdikleri güler yüz, ilgi ve emekleri için çok çok teşekkür ederim.

MERVE ÖZMEN

Çok kısa sürede harikalar yaratan, ilgi ve alakaları sonsuz olan Mediha Cambaz ailesi hayalimdeki gelinliği dikti. Girdiğim ilk gelinlik firmasıydı başka bir yere gitme gereği dahi hissetmedim. Güvenimi asla boşa çıkarmadılar. Teşekkürler iyi ki varsınız.

AYÇA PİŞİRGEN

Mediha Cambaz ailesi için uzun uzun yazmaya gerek yok diye düşünüyorum İyi ki Mediha Cambaz...Mediha Cambaz gelini olmak ayrılıcaktır.

FİTNAT DURAK

Sizler mükemmel harika insanlarsınız çekiliş gelini olarak benimle bedava kazandı diye değil de sanki ücretin tamamını vermiş gibi çok güzel ilgilenip yardımcı oldunuz. Çalışanlarınız olsun Mediha hanım olsun siz sinem hanım her geldiğim de çok güzel karşıladınız, ilgilendiniz çok çok memnunum sizi çevremde gelin olacak herkese şiddetle tavsiye edicem. İyi ki sizin gelinlerinizden oldum ve  yolum iyi ki sizle kesişmiş, teşekkür ediyorum her şey için. Hiç tereddütsüz tüm gelinler kesinlikle sizi tercih etmeliler.

HÜLYA ÇAKIR

Her şey için tüm Mediha Cambaz ekibine çok teşekkür ederiz. Siz nasıl bir gelinliği hayal ettiğinizi anlatın ; ilk deneyeceğiniz modeli alıyorsunuz .

Titiz ve içten davranışlarınız için teşekkürler

ESRA ÇİÇEK

Hayalimdeki gelinliği birebirini diktiğiniz için size çok minnettarım emeğiniz ve ince işçiliğiniz için çok teşekkür ederim iyiki sizi seçmişim. Hayatımda böyle güzel bir atölye görmedim. Her şey çok güzeldi gelinliğim ve kınalığım yine ve yine çok çok Teşekkür ederim size ve bütün ekibinize. Almanyadan Sevgiler.

ELİF DÖNER

Hayalimdeki gelinliğime kavuştum , ekip olarak sizi aile gibi karşılıyorlar güler yüzlü ve nazikler her şey den önemlisi bu işi çok iyi yapıyorlar.

EMRE MORADAOĞLU

Gelinlik tamda istediğimiz gibi oldu. Fatih bey ve özge hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Eğer hayalinizdeki gelinliği almak istiyorsanız tam adresi.

CANAN CANTÜRK

Tam istediğim gibi bir gelinlik oldu. Mediha Cambaz ekibine Özge hanıma ve Sinem hanıma

ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

SERAP ERD

Pandemi sürecine denk gelen düğün hazırlığımı en iyi şekilde güzelleştiren, gelinlik hayalimi birebir gerçekleştiren Mediha Cambaz ailesi sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

AYŞEGÜL SEVER

O kadar güler yüzlü ve işinin ehli insalar ki bir genç kızın hayalini en güzel şekilde gerçekleştiriyorlar. Kusursuz işçilik ve kaliteyi isteyenlerin tek adresi olmalı. Sizi seviyorum Mediha Cambaz ailesi.

BELGİN YAĞMAHAN

Herkesin gelinliğine karar vermeden gitmesi gereken biryer ilgi alaka müthişti elinize sağlık en güzel günümün mimari oldunuz ♥️

SENA KAZANGİL BAYINDIR

Çok çok memnun kaldım Gelinliğimden. İlgileri özenleri yetenekleri süper bir ekip teşekkürler.

SULTAN ŞİMŞEK

Kaliteli ve ürünler ilgileri süper gerçekten sağlıkçıyız dedik %5 indirim yaptılar fiyatları normalin biraz üstünde.

MERME KUŞELİ

Hayalinizdeki gelinliği bulabileceğiniz tek yer şüphesiz burası. Kalite, tasarım, duruşu harika ve çok modern. Mediha Cambaz ailesine teşekkür ederim ilgi ve alakası için.

HİLAL BÜŞRA AYÇİÇEK

Başından beri gelinlik diktirmeyi düşünmüyordum ama Mediha Cambaz ekibi beni haksız çıkardı. Şehir dışında çalıştığım için provalarımda oldukça esnek oldular ve ellerinden geleni yaptılar. Sade, tesettürlü bir gelinlik dikildi tam istediğim gibi oldu, en başta ben herkes çok beğendi. Teşekkür ederim :)

BİLGİN BALCI

Bursa'da yeni çiftlerin en özel günü için, tüm deneyim ve yenilikçi bakış açısı ile hizmet veren kaliteli bir adres. Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

SULTAN ARI ŞEN

Heeeer şey için tüm ekibinize teşekkür ederim. 2 düğünümde de severek giydim ve çok mutlu bir gelindim. Harikasınız.

SİNEM YETİŞEN

Harika tasarımlar mutlu gelinler ...girdiğim andan son ana kadar ilgi ve Güleryüz hiç eksik olmadı .. Mediha hanım ve ekibine gerçekten çok teşekkür ediyorum ,iyi ki sizleri tercih etmişim.

ELİF AYDIN

Mediha hanıma çok teşekkür ederiz. Kuzenim için gelinlik aldık çok ilgilendiler sağolsunlar

TUĞÇE CİĞER

Girdiğim 2. Gelinlik mağazasıydı ve başka bi yeri asla merak etmedim. İstediklerimi anladıklarından emindim.Kafanızda kurduğunuz güzelliğin çok çok daha ötesinde, mükemmel bir işçilikle, güven veren bir samimiyetle dikiyorlar gelinliğinizi. Zaten karmaşık olan evlilik sürecinde sorunsuz ve aşırı mutlu sonuçlandırabildiğim nadir şeylerden. Çok teşekkür ederim.

HATİCE ARI

Benim gibi gelinlik hayal etmeyen birine bile her gün resmine baktıran bu muhteşem gelinlik için Sinem Cambaz'a çok teşekkür ederim . Her anımda yanımda olup fikir verdikleri ve profesyonellikleri için. Kesinlikle Bursa'nın 1 numarası, tavsiye ediyorum.

AYŞE BAYRAKTAR

Bugün gelinliğimi teslim aldım ve yaşadığım mutluluğu anlatmam imkansız. Resmen gelinliğim ile aşk yaşıyorum.Mağazaya girdiğim andan itibaren benimle ilgilenen Sinem hanıma çok teşekkür ederim. Güler yüzünü, ilgisini hiç esirgemedi kendimi sayesinde prenses gibi hissettim hep.Çok kısa bir sürede gelinliğimi yetiştirdiler. Bütün ekip şahane. Mediha hanım gerçekten işinin ehli bütün istediklerimi hayallerimi gerçekleştirdi. Bu derece mutlu ayrılacağımı tahmin bile edemezdim.Düğün gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Bence Bursa'da 1 numaralar. Hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmak istiyorsanız eğer çıkın çıkın gidin. Cambaz ailesi iyi ki varsınız, ellerinize sağlık. Hepinize çok teşekkürler.

DUYGU ETCİ

Mediha cambaz ve ekibine yardım ve emeklerine dolayı çok çok teşekkür ederim. Şehir dışından gelmeme rağmen her randevuyu bana göre organize edildi. Bu ayrı bir servistir ve biz gelinler için çok özeldir. Ayrıca Sibel hanıma içten teşekkür ederim, yalnız bir gelin adayı olarak beni hiç bir zaman yalnız bırakmadı, derin ilgi ve yardımın için çok teşekkür ler Sibel hanım. En mutlu günümde sizler anacağım ve her gelin adayını Mediha cambazı öneririm. Sevgiler Duygu.

BETÜL ENGİN

2017 ekim ayında evlendim. Kapalı çarsıdaki gelinlikçilere aklımdaki gelinliği tarif edince sünnet annesi gibi olursun dediler ve modellerin hiçbiri icime sinmedi. Mediha Cambaz'a geldiğimde aklımdaki gelinliğin açık versiyonunu gordum askıda. Tesettüre çok güzel uyarladılar. Her şey çok içime sindi, emeginize sağlık.

AYSEL YILMAZ

Mediha Cambaz ve Özge Cambaz'a harika gelinliğimi hazırladıkları için ne kadar teşekkür etsem az. Kendi tasarımları o kadar güzel ki yine de istediğim ufak detayları eklediler ve sonuç muhteşem oldu. Her şey için kendilerine çok teşekkür ederim.

MİNE METİN

Harika bir hazırlık sürecinin ardından rüya gibi gelinliğimi dün teslim aldım. Hayalimdeki gelinliği tasarlayıp hazırladığınız için çok teşekkür ederim. Hem Mediha Hanım hem Özge Hanım en ufak b ayrıntıyla bile ilgilendikler. Harikasınız.

NACİYE GÜÇLÜ

Gönlünün güzelliği elinden çıkan işe de yansıyan mükemmel insanlar, bir insan gelinliği bu kadar çabuk ve içine sine sine seçer. Diğerlerini bilmem ama aile samimiyetin de bu ortamda bulunduğum için kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki darısı sizin başınıza artık. Tüm Cambaz ailesi benimde ailem artık.İyi ki varlar.

ASLI KELEŞER

İlk girdiğim mağaza da ilk denediğim gelinliği aldım ve orası tabi ki Mediha Cambaz’dı. Sevgili Mediha Hanım, Özge hanım ve tabiki ilk karşılaştığım Fatoş hanım tek tek özveriyle ilgilendiler. Harika bir gelinlik ortaya çıktı ve çok çok severek giydim. Aynı duyguları yaşamak ve hissetmek için kesinlikle doğru adrestesiniz. Sevgilerimle...

ZEYNEP SAĞOCAK

Canım Mediha Hanım ve Özge’ye ilgi, alaka, anlayış ve güleryüzleri için çok çok teşekkür ederim. Ne istediğimi bilmez halde dolaşırken beni, benden iyi tanımlayıp hayalimdeki gelinliğe ulaşmama yardımcı oldular. Bu zor süreçte böyle güzel ve işinin ehli insanlara ihtiyaç var:) Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz!

GÜLŞAH KARAHAN

Uzun zaman dolaştıktan sonra tesadüfen burayı bulduk. Ama iyi ki denk gelmişiz. Çalışanlar çok ilgili, yöneticiler işinin ehli, sımsıcak bir ortam.

Çok samimi bir itirafta bulunmak istiyorum, rüyalarımın gelinliğini yaptılar. Herkese çok teşekkür ederim.

AYKUT DEMİROĞLU

Bu zorlu evlilik sürecinde nasıl bir gelinlik istediğime dair hiç fikrim yokken girdiğim ilk mekanın Mediha Cambaz olması bizim için bu süreci oldukça kolaylaştırdı. Güler yüzünüz, ilginiz, sabrınız tartışılamaz. Bu sektörde rakiplerinize göre açık ara önde olduğunuzu düşünüyorum. Sizi rakiplerinizden ayıran bu özelliğin mimarı kaliteli hizmet verme anlayışınız ve tabiki sevgili Sinem Hanımın özverisi sonucudur. Onun bu yolda çalışandan öte biz gelinlerle arkadaş olmasından dolayı da kendisine çokk çokkk teşekkür ederimmm.

AYLİN KAYACIK ÖZAKSOY

Özel dikim konusundaki bütün korkularımı yenmemi sağlayan, tasarımlarının uluslar arası kalitede olduğunu düşündüğüm ve hizmet sektörü için yaratılmış güler yüzlü ekibiyle sizinle her provanızda yanınızda ve isteklerinize olumlu karşılık veren tek yer. Bursa’da böyle bir moda evinin böyle bir atölyenin olması bizler için büyük bir lüks. Fiyatları da verdikleri hizmete göre oldukça uygun. Harika bir aile gözü kapalı gitmenizi tavsiye ediyorum gerçekten çok elit ve profesyonel bir yer.

DUYGU KOC

Her şey o kadar güzeldiki, çok ilgili ve güler yüzlü bi şekilde ilgilendiler. Her isteğimi yerine getirdiler, sihirli elleriyle istediğim gelinliğin çok ötesinde bi güzellik çıktı ortay. Her şey için çok çok teşekkür ederim, Mediha hanım ve özge hanıma. Saygılar.

GİZEM BİLGİN

Gelinlik seçimimde ve tüm süreçte tamamen gelinin yanında olan ve müthiş destekleriyle ve tabiki harika gelinliğimle beni inanılmaz motive ettiğiniz için teşekkür ederim. İyiki Mediha Cambaz!

GÜLHAN HİLAL ADIGÜZEL

Ortalamaya razı olmayanların adresi :) Gerçekten de öyle.Hangi gelinliği seçerseniz seçin muhteşem olacaksınız. Benim gelinliğimde çok beğenildi. Kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız adres belli.Mediha Cambaz ailesine her şey için çok teşekkür ederiz. 

ELİF KAYAN

Açık ara farkla Bursa'nın en vizyonlu ve en başarılı gelinlik mağazası. Sayelerinde hayalimdeki gelinliğe sahip oldum, emeklerine sağlık bir kez daha.

MERVE ULUDAĞ KARAN

Hiç bir yerde bulamadığımı bulup, üstüne birde ilgi alaka hoşgörü ve memnuniyet. Daha ne olsun tekrar teşekkürler Mediha Cambaz ailesi.

SEFA ÇAKIR

Mekandaki ilk karşılama ve güler yüz son ana kadar devam ediyor nişanlım kendini çok özel hissetti.Ekibe teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı. Bursa'da teksiniz. Başarılarınızın devamını dilerim. 

FERİDE TAVUKÇU

Bursa'da gözünüz kapalı olarak güvenebileceğiniz bir ekip. Her zaman size güler yüzlü ve pozitif olduklarını göreceksiniz. Merak ettiğiniz her ayrıntıyı rahatlıkça sorabilir ve sorularınıza verilen cevaplarda tatmin olabilirsiniz :) Beğendiğiniz, giymeyi istediğiniz gelinlik dikildikten sonra ortaya çıktığında, bahsettiğiniz şeyden farklı olmadığını ve sizi anladıklarını göreceksiniz :)Fikirlere açık ve yenilikçi bir yer, kısa zamanda çiçek buketlerinin güncellendiğine de tanık oldum. En güzel zamanlarımda beraber çalıştığım için Mediha Cambaz ailesine her şey çok teşekkür ederim. iyiki umutsuzluğa düştüğüm anlarda karşılaştık. 

NESLİHAN SEYREK

Güzelliğinize güzellik katan bir yer, prenses olduğumu birkere daha hissettim.

EBRU HASAN

Tam anlamıyla kendini gercek bir gelin olarak hissetmek isteyen herkesin görmesi gereken bir mekan ilgisi muhteşem tasarımlarıyla harikalar yaratan isini gercekten severek yapan Özge cambaza ve Mediha cambaza ve calışanlarına çok teşekkür ediyorum ..

CANAN ALTINCI

En özel gün için akılda soru işareti bırakmayan tek adres. Hepsi birbirinden yetenekli ve ilgili Mediha hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

MERVE TURAK

En son gelinlik trendlerini, mevsime, vücut tipine ve düğün mekanına uygun gelinlik seçmenin öneminde profesyonel ekibin tek adresi! Yıllarca bugünün hayalini kurup hep nasıl bir gelin olacağımı düşündüm ve belki de giymek istediğim gelinlik modeline bile çocuk yaşta karar verdim ve sonra hayallerim gerçeğe dönüştü.Mutluluğa “sonsuza kadar evet!” dediğim işte o gün defalarca kez iyiki tercihim Mediha Cambaz dedim .Geriye dönüp baktığında “İyi ki bu gelinliği seçmişim” demenin huzurunu ve mutluluğunu yaşamak istiyorsanız şüphesiz tek adresiniz olmalı .. 

DUYGU ALİNCA

Dünyanın en karasız insanı olma konusunda büyük iddialı olmama rağmen, başta özge hanım ve tüm güler yüzlü içten ekibinin büyük yardımlarıyla en ufak tereddüt ve herhangi bir pürüz dahi yaşamadan gelinliğimi aldım. Tüm profesyonel yönlendirme ve anlayışlarıyla bu zor süreci benim için sorunsuz geçmesini sağladılar. Her prova sonrası günlerce gelinliğim çok güzel diye gezdim. Giymek için sabırsızlanıyorum.

Çok teşekkürler Mediha Cambaz ekibi.

YASEMİN SARI

Hayallerinizin ötesinde bir gelinliğe sahip olmak için tek adres...Hem Mediha Hanımın hemde Özge hanımın tecrübesi ve ilgi alakası ile mağazadan mutsuz çıkmanıza imkan yok. Mediha Cambaz Gelinlik'e uğramadan sakın karar vermeyin. Her şey için sonsuz teşekkürler...

HALİDE BALABAN

Tesettürlü bir gelin olarak çok çok memnun kaldım. Hele ki Özge, bana çok yardımcı oldu istediğim tacı bulup getirdi..kına elbisemi de Mediha hanım dikti abiyeler genellikle rahatsız edici olur ama benim gelinliğim ve kına elbisem hayatımda giydiğim en rahat abiye elbiselerdi ellerinize emeklerinize sağlık diğer gelinlikçileri bilmem ama Mediha hanım ve ekibi bir harika.

TUĞBA ARI

İnsana kendini prenses gibi hissettiren, o özel gününde yıldız olman için tüm içtenlik ve güler yüzleriyle size yardımcı olan bir ekip. Gelinliklerine, ilgilerine bayıldığım ve en çok da arkadaş gibi olduğum o sıcaklığıyla benimle ilgilenen Sinem Cambaz'a çok teşekkür ediyorum.İyiki tanımışım iyiki size gelmişim..

ÖZGE PARLAK

Bugün 3 provamı bitirdim Veee Sonuç; Gelinliğime Bir kere daha Aşık oldum.. Bu sürecin en başından sonuna devam eden İlgilerine bayıldığım ve en çok da arkadaş gibi olduğum o sıcaklığıyla benimle ilgilenen Özge Cambaz'a çok teşekkür ediyorum. Gelinliğimi giymek için sabırlanıyorum..

Mediha Cambaz ailesi başarılarınız daim olsun.

AYŞEGÜL BALCI

Hayalimdeki gelinliği bulduğum adres Mediha Cambaz ilk baktığım yerde 3. denemede bayılarak aldığım bir gelinliğe sahibim Arkadaşımın önerisi üzerine gittim ve hiç pişman değilim gelinlikteki bir numarasınız...

NİLÜFER DİLEK

Bugün gelinliğimi bitmiş halde ilk defa giydim. Nasıl güzel nasıl tam ben nasıl harikasınız belli değil. iyiki karşılaştık iyiki yolumuz kesişti hem harika insanlar tanıdım hem de harika içime sinen nefis bir gelinliğim oldu.. çok korkmuştum gelinliğim kötü olur mu diye inanılmaz rahatlattınız beni her seferinde ve dediğiniz gibi de oldu bin şükür. Ellerinize sağlık umarım yeni hayatım sizinle başladığım gibi musmutlu geçer. Emeğinize sağlık...

MERVE KAYMAZ

Mediha Cambaz ailesine çok teşekkür ederiz, özellikle Sinem hanımın ilgisi alakasından dolayı biz çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz, gelinlik modelleri muhteşem.

ASLIHAN HEPYILDIR

Buraya gelmek tesadüf oldu benim için.. Tesadüfün doğru adres olduğunu kapıdan içeri girerken hissetmiştim. Hislerim de yanılmadım. 3. Provam bitti. Çok mutluyum. Tecrübenin tek adresi.. Mediha Cambaz.

ŞEBNEM BENDER AKYÜZ 

Tam istediğim gibi bir gelinlik oldu. Çok severek giydim, çok beğenildi. Teşekkürler her şey için.

SERKAN ATASER

Damat beylere duyurulur:) strese girmeden nokta atışı yapacağınız tek yer kaliteli ve ilgililer gelinimi mutlu ettikleri için çok teşekkür ederim.

ELİF BALABAN

Mediha Cambaz gelinlikte kendinizi kendi eviniz de gibi hissedebilirsiniz ve gelinliğiniz için keyifle seçim yapabilirsiniz. Gelinlik bakmaya başladığım ilk durağımdı ve mağazanın kapanmasına çok kısa bir zaman kalmış olmasına rağmen beni güler yüzle karşılayan aile ile kendimi gelinliğimi alırken burada buldum. Gelinlik seçimim de sanki beni tanıyormuş gibi fikir verip, bir kere de beğenmeme sebep oldular, iyi ki varsınız #MedihaCambazGelinlik ailesine bende katıldığım için çok mutluyum.

SERDAY KAYSİM

Merhabalar arkadaşlar nişanlım Mediha Cambaz gelinlerinden biri seçim süreçlerimizden teslim gününe kadar yanımızda olan sinem hanıma ilgi alakası ve güler yüzlü tavırlarıyla tüm ekibe çok teşekkürler ediyoruz bugün Mediha Cambaz'dan mutlu ayrılıyoruz.

YASEMİN BAHAR

Girdiğim ilk yer, denediğim ilk gelinlik olmasına rağmen Özge hanımın ilgisi ve yeteneğiyle hayalimin ötesinde mükemmel bir gelinliğim oldu. Muhteşem ekipleri ve profesyonellikleriyle mükemmel bir iş çıktı ortaya. En özel günümde böyle özel hissettirdikleri için çok teşekkürler.

SELDA PEHLEVAN 

Uzman ve işini bilen insanlarla çalışmanın farkını bir kez daha anlıyoruz. İlginiz emeğinize hissettirdikleriniz için teşekkürler. 

SUHAN ÇAKMAK

Öncelikle kapıdan içeri girildiğinde güler yüz ve samimiyet sizi karşılıyor, el emeği birden çok model arasından size en uygun olanları ayırıp onların içinden de en güzel olanı çok güzel bir şekilde dikiyorlar, her soruda yardımcı olma ve düğün günü dahil destek alabilmek çok önemli, fiyat olarak da çok yardımcı oluyorlar, Sibel hanıma ayrıca teşekkür ederiz, her gelen müşteri ile aynı heyecan ve sahiplenme duygusu ile ilgileniyor, gittiğinizde bunu hissedeceksiniz, biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. 

SERTAÇ BÖLÜK

Mediha cambaz gelinliğe bu müthiş gelinlik ve kına elbisem için çok teşekkür ederim. Her şey o kadar içime sindi ki.. Mediha hanıma sinem hanıma ayrıca çok çok teşekkür ederim. 

BERNA GÜRBÜZ

Gelinlik bakarken ilk duraklarımdan biri oldu ve gercekten giydiğim balık model gelinliğe hayran kaldımm kararımdan çok memnunum teşekkürler Mediha Cambaz ailesi. 

FATMA GÜNAL

Hayalimde bile netleştiremediğim gelinliğimi bulmamı sağlayan ve başından beri içtenlikle yanımda olan başta Sinem hanım ve Mediha hanım olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim. 

BEKTAS ECE

Öncelikle Güleryüzlü ve samimi ortam için herkese teşekkür ederim. Sonra tek söyleyeceğim şey sayenizde en mutlu günümde tamda istediğim bu gelinliği giydim. Tek üzücü gelin güzel olmuş denilmesinden çok herkesin gelinliğe bayılıp düğün boyunca hakkında konuşmasıydı tabi ki şaka Işıl Işıl parlamama sebep olduğunuz için çok ama çok minnettarım size iyi ki yolum size düşmüş ve sizinle yoluma devam etmişim. Mediha,

Sinem ve Özge hanıma he tabi o yakışıklı ufaklığa sonsuz teşekkürler mükemmelsiniz.

GİZEM KOÇAL

İşinde profesyonel güler yüzlü ekibiyle gercekten güzel Bi ilgi alaka isteyen arkadaşlara tavsiyemdir teşekkürler öncelikle özge hanıma...

GÜLŞAH ELKAN

Emeklerinize sağlık kına kıyafetim ve gelinliğime herkes bayıldı...

GİZEM YILMAZ

Gelinliğim çoook ama çoooooook beğenildi. Benimkisi ilk görüşte aşktı bu gelinlik için. Çok beğenerek giydim ve hala aynı heyecanla bakıyorum fotoğraflarda gelinliğime. İlginiz ve alakanız için tekrar çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlıkkkk.

MİNE ALTINSOY

Gelinliğim kusursuz ve çok güzeldi, ilginize ve emeklerinize sonsuz teşekkürler.

AYŞENUR CERAN YERLİKAYA

Çok profesyonel çalışıp asla sizi mağdur etmeyen bir yer. Her şey soz verdikleri gibi ilerliyor, isteklerinizi dikkate alıyorlar ve aklınızdaki gelinliği oluşturuyorlar. Provalar ve teslimatta hiç bir aksaklık yaşamadım, güler yüzlü ve sabırlılar. Bir çok yer gezdim gelinliğim icin ancak burası kadar kendimi iyi hissettiğim başka bir yer olmadı. Gelinlik dikim suresini hiç stres yaşamadan geçirmemi sağladıkları için teşekkür ederim. 

BURCU ZÜLAL AYTEKİN

Gelinlik bakmaya başladığımda ilk girdiğim yer ve ilk görüşte işte tamam diye düşündüğüm, sonrasında bakındığım yerlerde aynı tadı alamayıp gerçekten burası olmalı dediğim Mediha Cambazım. Burasının bir gelinlik mağazası değil gerçek bir dikim evi olduğu ilk girişten belli olmaktadır. En başından en sonuna kadar gösterdikleri özen için, hiç bir şekilde aksamayan prova ve teslimat için, en önemlisi de istediğimden daha güzel bir gelinlik dikerek beni o özel günümde prenses gibi hissettirdikleri için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gelinliğime herkes bayıldı, gerçekten düşündüğümden çok daha güzeldi hiç üzerimden çıkartmak istemedim.

NURCAN DÜVENCİ

Hayalimde bir simli gelinlik vardi, onuda Bursada buldum, Herseyi mükemmel bir incelikte yapan tüm ekibe çok teşekkür ederim, özelikle Mediha hanim, özge hanim ve ekibine. 7m'lik duvak hayalimdi özge hanim gerçekleştirdi. Gerçekten tüm ekip, çalışma arkadasları olsun herkes çok kibar, sabırlı özelikle güler yüzlüler. Eğer ki yoğun simli parlayan bir gelinlik istiyorsanız, direk Mediha hanıma gidin, çünkü Bursada başka yok :)

ŞEYMA YILDIZ

Dükkana girdiğim ilk andan gelinliğimi teslim aldığım ana kadar ilgi ve alakaları hep aynıydı güler yüzlü kocaman bir ekip. Çok nazikler istediğim her şeyi çok güzel bir şekilde yaptılar beklentilerin çok üzerinde bir performans sergileyerek.. Mediha hanım kızına ve bütün ekibe çok çok teşekkür ediyorum... Hayırlı ve bol kazançlı işler dilerim.

ELİF KAYI

Mediha hanim ve ekibi güler yüzleri, ilgi alakaları ile hayallerimdeki gelinliği gercege dönüştürdüler. Gelinliğim herkesten tam not aldı. İyiki Mediha Cambaz'ı tercih etmişim.

MEHMET ANGİL

Modeller başarılı tavsiye ederiz. 

ŞEYMA BOZKURT

Mükemmelsiniz gelinliğimin rahatlığı, kalitesi, güzelliği defalarca giysem bıkmam. Ellerinize emeğinize sağlık çok severek giydim herkes çok beğendi ve defalarca mimarını sordular. Mediha hanım ve ekibine ilgileri için teşekkür ederim. 

SİBEL TUNCER

Mutluluğumuza mutluluk katan MEDİHA CAMBAZ ailesi. Herkes o kadar profesyonel ve bir o kadar da samimiydi ki sonuç mükemmel... Emeğiniz, özveriniz, sevginiz ve tüm içtenliğinize sonsuz teşekkürler.Sevgiler.

MERVE BAHADIR

Öncelikle ilgi, sabır ve gülen yüzlerinize çok teşekkür ederim. Gerçekten en özel gecemde tasarladığınız gelinliğim muhteşem ötesiydi. Mediha hanımın ve ekibinin provalarda ki hassasiyetini unutmam mümkün değil. İçimde hiçbir şüphe olmadan herkese tavsiye edebileceğim bir marka oldunuz gözümde. Başarılarınızın devamını dilerim. Gülen yüzleriniz hiç solmasın.Saygı ve Sevgilerimle.

ÖZGE DURDABAK

Güzel ve özel gelinliğime benim gibi özen gösterdiğiniz için ilginiz ve samimiyetiniz için çok çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık. İyi ki varsınız Mediha Cambaz ailesi. 

KÜBRA ÖZBAY

Hayalimdeki gelinliği yaptıkları için çok mutluyum bayıldım herkes bayıldı çok soruldu, güler yüz ve vermiş oldukları hizmetten ayrıca teşekkür ediyorum.

BAHAR IRMAK

Giymelere doyamadığım gelinliğimin baş yapıtları teşekkürler. düğünüm olalı 6ay oldu hala gelinliğimle aşk yaşıyorum. 

ZÜBEYDE YAVAŞ

Gelinliğimden çok memnundum ama şimdiki tasarımları görünce insanın tekrar evlenesi gelmiyor değil.

GİZEM GÜRGENLİ ŞENYUVA

En mutlu günümde beni prensesler gibi hissettiren Mediha Cambaz ve ekibine sonsuz teşekkürler. Doya doya 2 gece giydim gelinliğimi ve son derece rahattım, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Evlenecek olan tüm arkadaşlarıma sizi tavsiye ediyorum zaten. Emeği geçen herkese tekrardan çok çok teşekkür ediyorum.

SANİYE ÖZKAN

Mediha hanım ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum güler yüzleri ve ilgi alakaları icin sayenizde hayalimdeki gelinliğime sahip oldum emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

KÜBRA KURTULUŞ

Gelinliğimi bugün teslim aldım... Rüya gibi oldu. günü gününe provalar ve günü gününe teslimat ve hayallerinizden öte gelinlikler... Giymek için sabırsızlanıyorum...Çok teşekkür ederim.

BENSU ÖZÇELİK

Düğünümü , bu en özel ve en güzel günümü, sizin benim için diktiğiniz şahane bir gelinlikle tamamlayacağım ilginize müşteri memnuniyetine çok dikkat etmenize bayıldım en çok gelinliğime bayıldım tabi :D sizleri seviyorum emeğinize sağlık! Harikasınız!!

SCANIA ALEMİ

Çok kaliteli ürünler var. 

NURSEN AKYILDIZ

Yasadığımız bazı olumsuzluklar olsa da yine de teşekkür ederim.

GAMZE CEYLAN

En özel günümün mimarları harikasınız! Böyle beni prenses gibi hissettiren bir ekiple tanıştığım icin çok çok mutluyum :))

ÖZGE ÇELİKLİ

Benim tarifimden güzel bir gelinlik yaptılar ve uzmanlıkla yönlendirdiler. İşçilik ve tasarım açısından çok memnun kaldım. Tanıdığım, tanımadığım herkese tavsiye ederim.

GÖKÇE KOYUNCU

Bursada birçok gelinlikçi gezdim ama mağazadan içeri girdiğimde Mediha Cambaz farkını gerçekten yaşadım. Evet gelinlikçi dedirten bir yer burası şahanee tek kelimeyle mükemmel ilgi paradan çok memnuniyete, ne istediğine önem verilen bir yer genç kızlar mutlaka uğramalısınız ne istediğimi bir kere de anlayabilen tek yerdi diyebilirim:) Çok memnun kaldım gelinliğim yapım aşamasında diğer tecrübe ve memnuniyetlerimide mutlaka paylaşıcam.. Siz hayal edin Mediha Cambaz ve ekibi tasarlasın :)

GÖZDE GÖNÜLLÜ

Kesinlikle gelinliğin tek adresi. Girer girmez görüp aşık olduğum dikildiğinde üstümden çıkarmak istemediğim... Her şey için, güler yüzünüz ilginiz için teşekkürler..

GÜLCE ARIKAN

Mediha Hanım’ın özel ilgisinden çok çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim. :)

EZGİ YILDIZ

En mutlu gününüz için başka bi yer aramayın. Ben çok mükemmeliyetçi bi insan olmama rağmen, ilk günden güvendim ve hayal ettiğimden daha güzel bi gelinliğe sahip oldum. Kafanızdakini birebir yapma gibi yetenekleri var. Elinize emeğinize sağlık. İyi ki sizi seçmişim.

FATMA AKSU

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden ve özenli çalışmanızdan dolayı çok çok çoookk teşekkür ederim :) benim için en özel olan günümde en özel gelinliği hazırladınız. Gelinliğim tam anlamıyla muhteşem oldu, bayıldım ve istediğimden çok daha iyisini yaptınız. Tüm ekininize ve özellikle güler yüzüyle bana her konuda destek olan Sinem hanıma tekrar teşekkür ederim :) Mediha hanımın, özge hanımın ve tüm ekibinin eline ve emeğine sağlık...

YASEMİN YAVUZ

Hayalimdeki gelinliği diktiğiniz için teşekkür ederim gerçekten emeğinize sağlık herkes çok beğendi.

ELİF AYDIN

İlgi, alaka ve hoş görüleri ile kararımda asla pişmanlık yaşatmadıkları için her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. 

MELİKE TUNALI

Her şey tam istediğim gibi hem gelinliği hem kınalığı herkes çok beğendi emeginize sağlık :)

ELİF ÖZHAN ERDEM

İlgileri alakaları güleryüzleri mükemmel kalıpları güzel gelinlikleriyle muhteşem bir ekip. Basta Özge ve Mediha hanım olmak üzere her şey icin çook çook teşekkür ederim. 

SEMİH KAVAS

Özellikle Özge hanım çok ilgileniyor. Fiyatta da yardımcı oluyorlar. Ben herkese tavsiye ederim.

GÜLAY ÖZKAN

Sürecin en başından beri tüm samimiyetiyle ve sabrıyla yanımızda olan başta Sinem hanım olmak üzere tüm Mediha Cambaz ekibine çok teşekkürler :) FA A

عبدالعزيز الظفيري

Tasarımcı Izzy ve asistan Feyza, yürekten teşekkür ederim ve bize karşı çok naziktiler.Stilist Özge ve yardımcısı Feyza'ya yardımları için teşekkür ederim ve bize çok yardımcı oldular.

(Orijinal)

مصممه ايزقي والمساعده فايزه اشكركم من قلب وكانوا معنا لطفاء

I thank stylist Özge and assistant Feyza for aid, and they helped us a lot

MONIKA Nožičková

Benim için en önemli şey iletişimdir. Mediha Cambaz'da istediğimi ifade etmek her zaman çok kolaydı. İlk gün fikrimi 3 kelimeyle anlattım. Bayan Sibel bana bir elbise gösterdi ve bu elbise. Başkalarını denemeye gerek yok. Tüm değişiklikleri tam istediğim gibi, nasıl hayal ettiğimi yaptı.

Büyük hizmet, mükemmel kalite, mükemmel tasarım.Çok teşekkür ederim!

(Orijinal)

For me the most important thing is communication. In Mediha Cambaz it was always so easy to express what I want. The first day I described my idea in 3 words. Mrs. Sibel showed me a dress and that the dress. No need to try any others. They made all the changes exactly how I wanted, how I imagined.Great service, great quality, great design. Thank you very much!

MUNEERA KHALED

Hayallerim mükemmel bir şekilde giyindiniz. çok özel bir gün geçirdiğim için çok teşekkürler Mediha Cambaz ekibi

(Orijinal)

You made My dreams dress perfectly. thanks a lot Mediha Camdaz team for making my special day awesome.

MADLEN ÇINAR

Elbisemi seviyorum, çok teşekkür ederim!

(Orijinal)

I love my dress, thank you very much! 

ALANOUD ALMOHAMAD

Rüya gelinlik için teşekkür ederim ve Özge Cambaz'a büyük teşekkürler.

(Orijinal)

Thank you for my dream wedding dress and big thanks for Özge Cambaz. 

YAMAN NADAM

Oldukça iyi bir deneyim

(Orijinal)

تجربة جيدة نوعا ما

RAMİ RAMİ

sadece müthiş

(Orijinal)

مذهل


EBRU ALTUNAY

Güzel günümüzde mutluluğumuza emek verdiğiniz için çok çok teşekkürler.Tüm ekibinizin ellerine ve emeğine sağlık. Sayenizde içime sinen kusursuz, harika bir gelinlik giydim. Şimdi dönüp baktığımda gerçekten tekrar tekrar giymeyi arzu ettiğim bir gelinliğe sahibim. İyiki sizleri tanıdım, herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum. 

EBRU ER

Göstermiş olduğunuz ilgi sabır ve özenli çalışmanızdan dolayı siz ve ekibinize çok teşekkür ederim gelinliğim muhteşem oldu çok teşekkürler...

GÜLŞAH ÇİVİ ŞAHBUDAK

Gelinliğimi çok beğendim tam istediğim gibi oldu.Mediha Cambazla hayalimi gerçekleştirdim en başta Özge Hanıma ve tüm çalışanlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim burayı herkese tavsiye ediyorum iyi ki varsın Mediha Cambaz Weddesign.

MELİS İLERİ

Güleryüzlü çalışanları ve kaliteli tasarımlarıyla herkese tavsiye edebileceğim mükemmel bir mekan. 

MERVE DOĞAN KALKAN

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım ellerinize sağlık.

BÜŞTA OKATAN

Kararsız bi gelinseniz eğer showrooma girer girmez muhakkak bir gelinliğe aşık oluyorsunuz Mediha hanım ve kızı inanılmaz ilgililer diğer çalışanlar da ekip de güler yüzlü ve naifler istediklerinizin daha da iyisini yapıyorlar mutluluktan ağlarsınız iyi ki Mediha Cambaz gelini olmuşum hepsine sonsuz sevgiler emeklerine ellerine sağlık. Çok çok teşekkürler..

GÖZDE NUR BULUT GİRGİN 

Gelinliğim bir harika ve tam tam tammm istediğim gibi oldu ellerinize sağlık e kadar teşekkür etsem az çok ama çok teşekkür ederim sizinle tanıştığım içinde çok mutlu oldum güleryüzünüz samimiyetiniz içinde yürekten teşekkür ediyorum...Emeğinize yüreğinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.

NAZ DEMİR

Bursa'nın en iyi gelinlik mağazası olduğunu söyleyebilirim.Gelinlikleri diğer yerlere göre farklı.