Her biri hayatı gelinlik olan kendini kanıtlamış onlarca tutkulu yaratıcı ustalardan oluşan bir ekip karşınızda. Her geçen gün büyüyoruz. Her bir Mediha Cambaz Bridal Gelinlik tasarımı Türkiye’nin Bursa kentinde Çekirge’deki Mediha Cambaz Wedding House stüdyo atölyesinde üretilmektedir. Kullanılan kumaşlar ve danteller dünyanın en iyi ve en prestijli üreticilerinden Fransa’dan ithal ediliyor. Dantel ve kumaşlarımızın çoğu sadece Mediha Cambaz için tasarlanmıştır. Bazı satenler Dünyaya ihracat yapan bir fabrika olan Bursa’nın en iyi en yüksek kalite kumaş üreticilerinin yerli kumaşları kullanılıyor. Bir çok kumaş çeşidi Mediha Cambaz talebiyle özel üretiliyor. Amacımız her zaman mutlu gelinler için en iyisini bulmak...
 
Günümüzde her şeyiyle sıfırdan kendi bünyesinde üretim yapan gelinlik tasarımcısı bulmak çok nadir bir durumdur. Geliştirdiğimiz ekip ve sahip olduğumuz deneyimden gurur duyuyoruz. Bu deneyim Kalıp hazırlama, kesim, üretim ve teslimata kadar her adımda kalite standartlarımızı kontrol etmemizi ve korumamızı sağlıyor. Bizi farklı kılan; kumaşlarımızın yüksek kalitesi, eşsiz tasarımlarımız, şık ve rahat yeni gelin nesli yaratmamız, mutlu gelinler için sürekli kendimizi yenilememizdir. Çoğu özel esnek kumaşlar ve danteller ile rahat ve şık gelinlik modelleri üretiyoruz.
 
Mediha Cambaz görebileceğiniz en iyi gelinlik modellerini kendi bünyesinde üretip satışa sunduğundan fiyatlar toptan fiyatından satışa sunuluyor. Evlilik arifesinde olan çiftlerimiz için bu çok kazançlı. Tasarımları sadece Mediha Cambaz Bridal internet sitesinde veya showroomunda bulabilirsiniz.
 

MEDİHA CAMBAZ'DAN BİR NOT 

Her gün giydiğimiz kıyafetler stilimizi anlatıyor. Düğün gününde de farklı olmaması gerekir. Bende kendi gelinliğimi tabiki hayal etmiştim. Eşsiz, o sabah giymek için can atacağım, rahat bir gelinlik... Kendimi gelin gibi hissetmek ve harika görünmek istemiştim. Ancak hayalim olmamıştı. Bazı gelinler ortalama kaliteye razı olmaz. Bende onlardandım. O gün bir şeyleri değiştirmek istedim. Hayatını gelinliklere adayan tasarımcı olmak için üstadlarla küçük bir ekip kurduk; gelin neslini değiştirmek için... Mediha Cambaz gelini evrenseldir. Kendi kalitesini tanır, muhteşem bir gelinlik tasarımına ihtiyacı olduğunu bilir ve ortalamaya razı olmaz. Çok çalışkan, deneyimli ve tutkulu bir ekibiz. Yeni nesil yüksek standartları olan gelinlere hitap ettiğimiz için gururlu ve mutluyuz.