Koleksiyonumuzdaki her parça, Türkiye'deki deneyimli üretim ekibimiz tarafından kendi stüdyomuzda el yapımı üretiliyor. Yüksek kalite standartlarımızı korumak için, gelinliğinizin üretimindeki her süreci kontrol ediyoruz. Tamamı stüdyomuzda üretiyor, kumaşlar kesiliyor ve gelinlik stüdyomuzda provalar yapılıyor. Daha sonra kalite kontrollü yapılarak güzelce paketleniyor. Dünya çapında teslimat için hazırlıklara başladık. İthal ettiğimiz orijinal danteller en yüksek kalitededir ve gelinlerimize kalitenin o gösterişli havasını verir.

Tasarımlarımız zamansız, romantik, özgür ruhlu, ihtişamlı, yeni nesil modern kadını tanımlar. Kumaşlarımız sizin rahatlığınız için hazırlanır ve dikilir. Bize katmak istediğiniz yeni fikirleriniz varsa gelinlerimizi dinlemeyi, vizyonunuzu ve ilhamlarınızı öğrenmeyi seviyoruz. Böylece hayallerinizi gerçekleştirmek için sizin yanınızda duruyoruz.
 
Dünyanın dört bir yanında on binlerce gelinle çevrimiçi alışveriş deneyimimiz her zaman keyifli geçiyor. Deneyimli Mediha Cambaz ekibimiz gelinliğinizden sorunsuz ve beklentinizden daha yüksek bir sonuç almanızı amaçlıyor. Gelinliğinizi hazırlamak ve teslim etmek için buradayız.
 

BİR STYLISTE DANIŞ

Stil danışmanı aramanıza başlamak veya nihai Mediha Cambaz Bridal görünümünüzü oluştururken yardım almak için,( şekil, tarz ve düğün gününüz için mükemmel gelinlikleri bulmanıza yardımcı olmak için) uzman stilistlerimizden birine e-posta gönderin.
info@medihacambaz.com
 
 

RANDEVU AL

Çekirge Studio'muzdan randevu almak isterseniz, hemen buradan online rezervasyon yapabilirsiniz. 

Randevu Formu

GELİNLİK SİPARİŞ VER

Hayalinizdeki MEDİHA CAMBAZ tasarımının yanı sıra üretim süresi ve tasarımınızla ilgili tüm sorularınız için bir e-mail gönderin.
 
info@medihacambaz.com
 
Ayrıca son dakikada gelinlik ihtiyaç duyan spontane gelinlerimiz için hazır giyim de sunuyoruz. Stiller ve bedenler sınırlıdır. Müsaitliği kontrol etmek için, lütfen info@medihacambaz.com adresine e-posta gönderin.
+905452247041 whatsapp hattımız.
 
Lütfen sipariş, boyutlandırma ve teslimat hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sekmeleri tıklayın.
 
Teslimat maliyeti ve süresi (yakın zamanda dünya çapında teslimat yapacağız);
 
Türkiye çapında; hızlı ekspres teslimat ile ücretsiz.Teslimatta gelinlerimizin imzası gereklidir. Sorularınız veya özel istekleriniz için lütfen bize e-posta gönderin.
info@medihacambaz.com
 
MNG kargoyu kullanılıyoruz, inanılmaz hızlı ve güvenilirler. Size bir takip numarası verilecektir. Bu, yere bağlı olarak 1-5 iş günü sürebilir.