Mediha Cambaz Web Site Loader
Mediha Cambaz gelinlikleri hakkında
Mediha CAMBAZ WedDesign BURSA

Eğitimini ve hayatını gelinlik ve abiyelere adamış olan Mediha Cambaz, 1991 yılında Bursa‘ya yerleşmesiyle birlikte profesyonel olarak moda hayatına başladı. Uzun yıllar gelinlik abiye sektörünün içinde olmasına rağmen kendi adını verdiği bir butik moda evi açalı uzun süre olmadı. Mediha Cambaz Weddesign Gelinlik Abiye firmasıyla Bursa‘da yer alıyor.

Yine kendi gibi modayla ilgilenen ve eğitim hayatının bir bölümünde Faruk Saraç Moda Tasarım Akademisini başarıyla bitiren kızı Özge Cambaz ile birlikte markaya can vermektedir.

Bu sayede tecrübe ile yeni fikirleri bir arada harmanlayarak kısa sürede geniş kitlelere ulaştı.

Sadece Bursa’da değil Türkiye’nin dört bir yanından özel dikim için gelen müşterileri oluyor. Kalite ve yeniliği ön sırada tutan bir ekiple çalışmasının karşılığını kusursuz gelinlikler, abiyeler ve müşterilerin yüzlerindeki gülümsemeyle alıyor.

Peki Mediha CAMBAZ Gelinliklerini Farklı Kılan Ne ?

Üretilen gelinlikler ve abiyeler de modelin gerektirdiği kumaşlar, danteller ve işçilik kullanılır.

Seçimini yaptığınız yada ürettiğimiz gelinliklerde Gerçek bir gelinlik olması ve modelin mükemmel görünmesi için kullanılması gereken kumaş dantel ve malzeme neyse gelinlikte o kullanılıyor, orijinal olmayan Fransız dantelleri ve kumaşlar kullanılmıyor, bu sayede gelinlikler gerçek birer gelinlik oluyor.

Gelinlik Fiyat Teklifi Alma

Hayalinizde olan size çok yakışacağını düşündüğünüz gelinlik modeli az çok belli ve bir fiyat araştırmasındaysanız, Gelinlik fiyatlarını öğrenmek için görseli medihacambaz@gmail adresine yada FACEBOOK sayfamıza mesaj yoluyla gönderip gelinlik fiyat teklifi alabilirsiniz. Gelinlik fiyat teklifi alma detayları için tıklayınız.

Gelinliklerin ve abiyelerin el yapımı olması.

Günümüzde herşey fabrikasyona dönüyor.Kalite kavramı arkalara itiliyor.İstenilen detaylara özen gösterilmiyor. Ancak Mediha Cambaz Weddesign’ın gelinliklerinde bu söz konusu değil tüm gelinlikler ve abiyelerin işçiliği elle yapılıyor buda görüntü kalitesine ve sağlamlığına yansıyor. Silikon ve etiket tabancalarıyla monte edilen dantellerin düğün günü gelinlikten düştüğünü görüyoruz, duyuyoruz. Mediha Cambaz Weddesign Gelinliklerinde bu ve benzeri kötü sürprizler yaşamaz paranızın tam karşılığını alırsınız.

Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı

Gelinlik fiyatları üstün körü değil bir kumaş dantel ve malzeme maliyet değerlendirmesi sonucu minimum en uygun fiyat belirleniyor

Özel tasarım Gelinlikler

Aynısından binlerce üretilen basit fabrikasyon gelinliklerden değil o yılın dünya gelinlik modasına ait, özel tasarım gelinlik modellerini moda evinde deneyebilirsiniz.

Tercih Sizin; Özel Dikim Yada Hazır Gelinlik

Her yıl dünya gelinlik modasına uygun, özel dikim kalite standartlarıyla dikilen ve her modelden bir adet ürettiğimiz hazır gelinliklerden alabilirsiniz yada Size özel tasarlanıp üretilecek özel dikim bir gelinlik siparişi verebilirsiniz.Mediha Cambaz Weddesign Gelinlikleri Özel dikim kalitesiyle ve provalı olarak hazırlanan özel kalıplara sahip kusursuz duruştaki bustiyerleriyle ün yapmıştır.Bu yüzden size özel üretilecek bir bustiyeri çalışmamız daha sağlıklı olacaktır.Ayrıca istediğiniz gelinlik modelini istediğiniz kadar kapalı yada tesettürlü bir gelinlik modeli olarak değiştirebiliriz.

Stil Danışmanlığı Hizmeti

İstediğiniz takdirde; tarzınız, proporsiyonunuz, düğün mekanı ve dünya 2016 gelinlik abiye modasına hakim stil danışmanı Özge Cambaz ve bu konuda usta Mediha Cambaz size doğru gelinlik modelinizi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sunduğumuz hizmetin arkasındayız, Hızlı çözümlerimiz var!

Bu işi 1991 yılından beri yapıyoruz.Biz Atölyesi olmayan anlık tezgahtarlık kandırmacasıyla çalışmıyoruz.Yada gelinliklerimizi bir fabrikada ürettirip müşterimize fabrikadan bu model geldi gelinliğe hakim olmayan bir terziye tadilat yaptırıp müşterilerimize sunmuyoruz..Gelinlerimizin istediği her detaya önem vererek kendi atölyemiz ve ekibimizle çalışıyoruz.Gelinlerimizin sonradan çıkan ufak isteklerini atölyemizde mümkünse hemen yerine getiriyoruz, bunlar içinde hiç bir ek ücret talep etmiyoruz.

Mediha CAMBAZ WedDesign Gelinlikleri Bursa

Ödeme Yöntemleri

Taksitli nakit : Ödemenizi gelinlik teslimine kadar provalarda taksitler halinde ödeyebilirsiz.

Taksitli kredi kartı : Maksimum özellikli tüm kredi kartlarına taksit.

Kredi kartı tek ödeme : Tüm kredi kartlarına tek ödeme.

Banka havalesi.

Bizi takip etmeye devam edin

Madeiha Cambaz gelinlikleri hakkında detayları internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda hayallerinizdeki gelinliklerden örnekler bulabilirsiniz.

Fazlasını ve Dünyanın önde gelen markalarının gelinlik koleksiyonlarını rüyalarınızla birleştirerek düğün gününüzü unutulmaz kılmaya eşlik etmek bize mutluluk verecek.

Bize ulaşabileceğiniz kanallar

Her Türlü Soru, Görüş, Önerileriniz ve Randevu talepleri için : (0224) 224 70 41 / medihacambaz@gmail.com

Adres : Şehreküstü Mahallesi Duran Apt. ve Pasajı No:4/3 Osmangazi /BURSA (Şehreküstü Fomara Meydan Arçelik üstü)

Not: 2015 Ekim, Kasım aylarına ait siparişlerde sona yaklaşılıyor.Siparişinizi vermek için geç kalmayın.

Mediha Cambaz Gelinlik Randevu Talep Formu
Mediha Cambaz Gelinlik Fiyat Teklif Formu
İLETİŞİM FORMU
Bize iletmek istediğiniz mesajınızı, bilgilerinizle birlikte eksiksiz yazın

Online Kroki

Mediha Cambaz WedDesign Bursa Gelinlik

Bursa Gelinlik Tasarım Mağazası

Şehreküstü Meydan Duran Apt.ve Pasajı Arçelik Üstü Osmangazi / Bursa

+90 224 2247041

medihacambaz@gmail.com


Sık Sorulan Sorular

Pazartesi - Cuma
09:00 - 19.30
Cumartesi
09:00 - 19.30