Mediha Cambaz Web Site Loader
Mediha Cambaz gelinlikleri hakkında
Mediha CAMBAZ WedDesign BURSA

Eğitimini ve hayatını gelinliklere adamış olan Mediha Cambaz Ege'de farklı okul ve kurslarda moda, temel kesim ve dikiş eğitimi aldı.1991 yılında Bursa‘ya yerleşmesiyle birlikte profesyonel olarak moda hayatına başladı.Uzun yıllar tasarım gelinlik çalışmalarında bulundu.Özel dikim kalitesiyle tanınan Mediha Cambaz gelinlik mağazasıyla Bursa‘da yer alıyor.

Ailesinden aldığı destek ve başarılı bir terzi ekibiyle çalışmanın sonucu kısa sürede geniş kitlelere ulaştı. Mediha Cambaz Weddesign misyon olarak gelinliklerinde kullanılandığı yüksek kaliteli kumaş, dantel ve sunduğu özel dikim hizmetini ulaşılabilir fiyatlara sunma amacı güdüyor.

Sadece Bursa’da değil Dünyanın dört bir yanından özel gelinlik tasarımı için gelen müşterileri oluyor. Kalite ve yeniliği ön sırada tutan bir ekiple çalışmasının karşılığını kusursuz gelinlikler ve müşterilerin yüzlerindeki gülümsemeyle alıyor.

Peki Mediha CAMBAZ Gelinliklerini Farklı Kılan Ne ?

Üretilen gelinliklerde modelin gerektirdiği kumaşlar, danteller ve işçilik kullanılır.

Seçimini yaptığınız yada üretilen gelinliklerde Gerçek bir gelinlik olması ve modelin mükemmel görünmesi için kullanılması gereken kumaş dantel ve malzeme kullanılıyor, orijinal olmayan Fransız dantelleri ve kumaşlar kullanılmıyor, bu sayede gelinlikler gerçek birer gelinlik oluyor.

Gelinlik Fiyat Teklifi Alma

Hayalinizde olan size çok yakışacağını düşündüğünüz gelinlik modeli az çok belli ve bir fiyat araştırmasındaysanız, Gelinlik fiyatlarını öğrenmek için fiyat teklif formunu kullanabilirsiniz.medihacambaz@gmail adresine yada FACEBOOK sayfamıza mesaj yoluyla gönderip gelinlik fiyat teklifi alabilirsiniz. Gelinlik fiyat teklifi alma detayları için tıklayınız.

Gelinliklerin el yapımı olması.

Günümüzde herşey fabrikasyona dönüyor.Kalite kavramı arkalara itiliyor.İstenilen detaylara özen gösterilmiyor. Ancak Mediha Cambaz Weddesign’ın gelinliklerinde bu söz konusu değil tüm gelinlikler el işçiliği ile yapılıyor buda görüntü kalitesine ve tasarıma yansıyor. Silikon ve etiket tabancaları MEDİHA CAMBAZ'a uzak şeyler.Mediha Cambaz Weddesign Gelinliklerinde kötü sürprizler yaşamaz paranızın tam karşılığını alırsınız.

Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı

Gelinlikler fiyatları üstün körü değil kumaş dantel ve malzeme maliyet değerlendirmesi sonucu minimum en uygun fiyat belirleniyor.Ayrıca tüm satın alımlar toptan olarak alınıp kendi atölyelerimizde tasarlanıp dikildiğinden fiyat avantajı sağlanıyor.Buda müşterilerimize yansıyor.

Özel tasarım Gelinlikler

Aynısından binlerce üretilen hatta ev tekstil dantelleri kullanılan sıradan fabrikasyon gelinliklerden değil o yılın dünya gelinlik modasına ait, özel tasarım gelinlik modellerini ve dantel çeşitlerini görüp moda evinde deneyebilirsiniz.

Tercih Sizin; Özel Dikim Yada Hazır Gelinlik

Her yıl dünya gelinlik modasına uygun, özel dikim kalite standartlarıyla dikilen ve her modelden bir adet ürettiğimiz hazır gelinliklerden alabilirsiniz yada Size özel tasarlanıp üretilecek özel dikim bir gelinlik siparişi verebilirsiniz.Mediha Cambaz Weddesign Gelinlikleri Özel dikim kalitesiyle ve provalı olarak hazırlanan özel kalıplara sahip kusursuz duruştaki bustiyerleriyle ün yapmıştır.Bu yüzden size özel üretilecek bir bustiyeri çalışmamız daha sağlıklı olacaktır.Mediha Cambaz Özel Dikimi Avantajları;
-Farklı gelinlik modellerinin beğendiğiniz bölümlerini tek bir gelinlikle üretme imkanı üstelik bedeninize özel dikilerek.
-Sipariş modeliniz için farklı ithal dantel, tül ve kumaş seçme imkanı.
-Tüm yaka açıklığı, kol, askı vb detaylara provada görerek karar verme imkanı.
-Etek bölümünüzün bedeninize nereden takılıp sabitleneceğine provada görerek karar verme imkanı.(Gelinliğin duruşunu etkileyen en önemli faktör)
-Tesettüre özel rahat kumaş seçenekleri.
Mediha Cambaz Weddesign gelinliklerinde kullanılandığı yüksek kaliteli kumaş, dantel ve sunduğu özel dikim hizmetini ulaşılabilir fiyatlara sunuyor.

Stil Danışmanlığı Hizmeti

İstediğiniz takdirde; tarzınız, proporsiyonunuz, düğün mekanı ve o yılın dünya gelinlik modasına hakim stil danışmanı arkadaşlar yada talep etmeniz ve müsaitlik durumunda sizlerle Mediha Cambaz özel olarak ilgilenecek doğru gelinlik modelinizi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sunduğumuz hizmetin arkasındayız, Hızlı çözümlerimiz var!

Bu işi 1991 yılından beri yapıyoruz.Biz Atölyesi olmayan anlık tezgahtarlık kandırmacasıyla çalışmıyoruz.Yada gelinliklerimizi bir fabrikada ürettirip müşterimize fabrikadan bu model geldi gelinliğe hakim olmayan bir terziye tadilat yaptırıp müşterilerimize sunmuyoruz..Gelinlerimizin istediği her detaya önem vererek kendi atölyemiz ve ekibimizle çalışıyoruz.Gelinlerimizin sonradan çıkan ufak isteklerini atölyemizde mümkünse hemen yerine getiriyoruz, bunlar içinde hiç bir ek ücret talep etmiyoruz.

Mediha CAMBAZ WedDesign Gelinlikleri Bursa

Ödeme Yöntemleri

Taksitli nakit : Ödemenizi gelinlik teslimine kadar provalarda taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Taksitli kredi kartı : Maksimum özellikli tüm kredi kartlarına taksit.

Kredi kartı tek ödeme : Tüm kredi kartlarına tek ödeme.

Banka havalesi.

Bizi takip etmeye devam edin

Mediha Cambaz gelinlikleri hakkında detayları internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda hayallerinizdeki gelinliklerden örnekler bulabilirsiniz.

Fazlasını ve Dünyanın önde gelen markalarının gelinlik koleksiyonlarını rüyalarınızla birleştirerek düğün gününüzü unutulmaz kılmaya eşlik etmek bize mutluluk verecek.

Bize ulaşabileceğiniz kanallar

Her Türlü Soru, Görüş, Önerileriniz ve Randevu talepleri için : (0224) 224 70 41 / medihacambaz@gmail.com

Adres : Şehreküstü Mahallesi Duran Apt. ve Pasajı No:4/3 Osmangazi /BURSA (Şehreküstü Fomara Meydan Arçelik üstü)

Mediha Cambaz Gelinlik Randevu Talep Formu
Mediha Cambaz Gelinlik Fiyat Teklif Formu
İLETİŞİM FORMU
Bize iletmek istediğiniz mesajınızı, bilgilerinizle birlikte eksiksiz yazın

Online Kroki

Mediha Cambaz WedDesign Gelinlik

Gelinlik Tasarım Mağazası Bursa

Çekirge Caddesi No:63 Osmangazi / Bursa

+90 224 2247041

medihacambaz@gmail.com


Sık Sorulan Sorular

Pazartesi - Cumartesi
09:00 - 19.30