Mediha Cambaz Web Site Loader

Gelinliğinizi satın almak için Bursa Merkez Şehreküstü meydanında bulunan mağazamızı ziyaret edin.Mağazada Bir randevu veya provaya rastlamak istemiyorsanız randevu almanız gerekir.Moda evine geldiğinizde en beğendiklerinizi seçmeniz ve denemeniz için yardımcı olacağız.

Toplamda 2 prova ve teslimat olacaktır.

İlk prova düğün tarihinize ve günün yoğunluğa göre sipariş verdiğiniz gün yapılabilir.2. Prova isteğe bağlı Kilo verme yada alma durumlarına karşı düğün tarihinize yakın olarak kararlaştırılabilir.

Gelinlik Siparişini kaç ay önceden vermeliyim ?

Mediha Cambaz Weddesign Gelinlik Mağazamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.Ancak stres yaşamak istemeyen ve gelinliğini aceleye getirmek istemeyen gelinlerin çoğu, gelinlik siparişini düğünden 6 ay önce vermekteler.Bu şekilde gelinliğinizi ve tüm provalarınızı en sağlıklı şekilde planlayabiliriz.

Sorunuza yanıt bulamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Sayfa Başına Dön

Gelinliğimin fiyatını nasıl öğrenebilirim ?

Gelinlik fiyatları diğer indirim ve kampanyalar olmadan 1500’den başlıyor. Mediha Cambaz Weddesign Mağazasını ziyaret ettiğinizde fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer istediğiniz ve hayalinizde olan gelinlik modeli belliyse tüm detaylar belli olmasada ortalama bir fiyat öğrenmek istiyorsanız. “Gelinlik Fiyat Teklifi Al” sayfasını ziyaret edin.

Gelinliğimin ücretini ödemenin en iyi yolu nedir.?

Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı sunuyoruz.

3 adımda ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Siparişinizi Gelinliğinizin ücretinin üçte birini ödeyerek verebilirsiniz.ilk provada ücret ödemeyin.ikinci provada üçte biri, teslimde kalan ücte birini ödeyerek tamamlanır.Maximum özellikli kredi kartlarına özel taksit imkanları sunuluyor.

Mediha Cambaz Weddesign’da her bütçeye uygun gelinlik modelleri vardır.Bursa Merkezdeki mağazamızı ziyaret edin ve kendiniz görün.

Sayfa Başına Dön

Gelinliğime uygun aksesuarları nasıl bılabilirim.?

Mediha Cambaz Weddesign aksesuar koleksiyonlarımız gelinliklerimize kusursuz uyacak şekikde özel olarak hazırlanır.Mağazamızı ziyaret edin ve danışmanlarımızın tarzınıza ve gelinliğinize en uygun aksesuarları önünüze sunacaktır.

Sorunuza yanıt bulamadıysanız lütfen bizimle iletişim kurun.

Sayfa Başına Dön

Mediha Cambaz Weddesign hizmetini farklı kılan ne ?

Mediha Cambaz Weddesign gerçek gelinlerinin düpün gününde kusursuz görünmesini istiyor.Mağazmızda size en uygun gelinlik modelinini bulmanız için candan yardımcı olan bir ekibimiz var. Mediha Cambaz Weddesign Gelinliklerinin bustiyerleri vücudunuz kusursuz şekilde sarar. Kullanılan ithal danteller ve tüller gelinliğinizi gerçek bir gelinlik yapar.

Sayfa Başına Dön

Aslında gelinlik seçiminiz hayaller kadar sınırsız. Her yıl Birbirinden farklı yüze yakın yeni özel tasarım Mediha Cambaz Weddesign gelinlik modelleriyle karşınızdayız bunun yanı sıra hayalinizdeki modeli kusursuz birşekilde gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sayfa Başına Dön

İstediğiniz gelinlik modelini iyi bir terziye ölçülerinizi aldırıp bilgini bize göndererek gelinliğinizi kargoyla gönderebiliriz.Bu tip üretimlerde Ödeme şekli sadece havale kabul edilmektedir

Sayfa Başına Dön

Mediha Cambaz Weddesign Bursa Osmangazi Şehreküstü Meydanında bulunan mağazası, her yıl yenilenen 100e yakın farklı gelinlik modelini bir arada bulabileceğiniz 2 büyük giyinme odası olan 200 m2 lik bir mağazada hizmet vermektedir.

Sayfa Başına Dön

Nasıl Randevu alabilirim ?

Mediha Cambaz Weddesign Mağazasını arayabilir 02242247041 yada web sitemizde bulunan randevu talep formunu doldurabilirsiniz.Danışmanımızın hak ettiğiniz ilgiliyi gösterbilmesi ve bekleme ihtimaliniz olmaması için randevu almanızı öneriyoruz.

Randevu Almadan mağazanızı ziyaret edebilir miyim ?

Tabii ki edebilirsiniz.İstediğiniz zaman gelin, sizinle ilgineceğiz.Diğer bir yandan danışmanlarımızın kendilerini sadece size adayabilmeleri için randevu almanızı öneririz.

Sayfa Başına Dön

Sizin önerileriniz bizim için çok değerlidir.Mediha Cambaz Weddesign her türlü görüş, öneri ve yeniliğe her daim açıktır. Lütfen her türlü soru görüş ve öneriniz için bize iletişim sayfasından yazın.

Sayfa Başına Dön

MEDİHA CAMBAZ WEDDESİGN ‘daki yenilkler Tüm yenilik indirim ve kampanyalardan haberdar olun e-posta adresinizi medihacambaz@gmail.com adresine yollayın

Mediha Cambaz Weddesign Kariyer. Bize cv nizi gönderin. medihacambaz@gmail.com

Sayfa Başına Dön

Online Kroki

Mediha Cambaz WedDesign Gelinlik

Gelinlik Tasarım Mağazası Bursa

Şehreküstü Meydan Duran Apt.ve Pasajı Arçelik Üstü Osmangazi / Bursa

+90 224 2247041

medihacambaz@gmail.com


Pazartesi - Cumartesi
09:00 - 19.30